; charset=UTF-8" />3D Bilgisayar Oyunu Yapma Programları - lakurcala.com
28 Temmuz 2018'de eklendi

3D Bilgisayar Oyunu Yapma Programları

3D Bilgisayar Oyunu Yapma Programları

Herkes az yada çok bu istekte bulunmuştur,oynadığı bir oyunun etkisinde kalıp “keşke bende böyle oyunlar tasarlayabilsem,iç dünyamda yatan yaratıcılığın sunduğu hayal ürünlerini gerçek hayata geçirebilsem” demiştir.Artık sizlerinde elinizin altında bulunacak ve zaman geçtikçe daha iyi grafiklere sahip ve daha iyi programlanmış oyunlara sahip olabileceğiniz bir program öğrenmenin vakti gelmedi mi ?

Unity 3D ile oyunlarınızdaki grafik farkını keşfedin!

Evet,yanlış duymadınız 3D oyunlar yaratabileceğiniz ve hatta oyunu tasarlarken bile eğlenebileceğiniz büyük bir oyun yapma platformudur Unity.İçinde java kodlarınında bulunduğu birçok oyun programlama dili içerir ve bu sayede bizlere oyunlarımızda gerekli level – görev özellikleri ekleme imkanı sunar.Unity Studio’nun en büyük artılarından biri gelişmiş 3D senaryo platformudur.Gerekli modelleri – kütüphaneleri ingilizce bilginiz ile toparlayıp bir oyunu kolayca yaratabilirsiniz bu program ile İngilizce bilginiz olmadan bu gibi işlere kalkışmamanız tercihimdir çünkü bu gibi programların eğitimini en doğru şekilde sunan siteler genelde ingilizce içerik barındırırlar ve bilginin kaynağı neyse dilide öyle olmalıdır.

Unity Studio’nun bizlere sunmuş olduğu en önemli özelliklerden biri internet tabanlı oyunlar – android oyunlar – iphone oyunlar tasarlama imkanı da sunmasıdır bu özellik kesinlikle küçümsenemez bir özelliktir.
Piyasada birçok programın crackleri – yamaları mevcuttur ve ne mümkün ki unity studio’nun olmasın,mutlaka bir program ile full sürüme getirebilirsiniz fakat biz yine legal yollardan şaşmamak amacı ile sizlere offical sitesini sunuyoruz.

Unity 3D ile yapılan birkaç örnek oyun görmek ister misiniz?

Şüphesiz tüm firmalar ürünlerini kullanıcılara basitlik – yapabilirlik derecesinde tanıtma gereksinimi duyarlar ve aslında bunu ürünlerinin devamlılığı için yapmak zorundadırlar. Arama motorlarına 3d oyunlar yazıp örneklerini görebilirsiniz.

Game Maker : Studio ile kısa sürede muhteşem oyunlar tasarlayabilirsiniz.

Game Maker programı yoyogames‘in geliştirdiği bir programdır ve Unity’e göre %70 – %80 daha kısa sürede oyunlar hazırlamanızı sağlar fakat vardır bu sürede bir hikmet diyere özelliklerinin Unity’e oranla daha düşük olduğunu ve sürümüne göre daha fazla kısıtlamanın olduğunu söyleyebiliriz fakat yinede gayet kaliteli ve hoş oyunlar tasarlamanızı vaat eden güzel bir programdır Game Maker.

Şahsen hiç kontrollerini vs. kullanmadığım ve fazla üzerinde durmadığım bir program çünkü ben kodlarla uğraşıp boğuşmayı seven bir insanım fakat kodlarla uğraşmayı sevmeyen fakat oyun yapmayı delicesine arzulayan bir kişi için Game Maker Studio bir harika diyebiliriz.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Umut 29 Eylül 2018

Çok meraklıyım halbuki böyle şeylere ama beceremem gibi. Çok isterdim kendi oyunum olsun ama çok zor ya

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

28 Ağustos 2019, 01:28

Bedava Pubg Mobil Hesapları | 600 UC’li Hesaplar (Unknown Cash)

Ağustos 2020 hesaplar güncellenmiştir.. Sürekli güncelliyorum, hesap alamayan arkadaşlar alt kısım da ki notu okusun. Herkese merhaba arkadaşlar. Bugün size -pubg-mobile-free-account pubg-mobile-account pubg–yüksek-seviye-Free-Pubg-Mobile- ücretsiz, bedava pubg hesaplarından bahsedeceğim.. Oyun dünya çapında yaklaşık 2 milyon kullanıcı için çevrimiçi oynanır. Pubg Mobile, oyun içinde bizden Unknown Cash (Uc) almanızı gerektirir. Bulunduğum alanda...

Devamını Görüntüle
Scroll Up