; charset=UTF-8" />Aquafilling Nedir? Zararları Nelerdir? Ameliyatsız Göğüs Büyütme!
05 Eylül 2018'de eklendi

Aquafilling Nedir? Zararları Nelerdir? Ameliyatsız Göğüs Büyütme!

Aquafilling Nedir? Zararları Nelerdir? Ameliyatsız Göğüs Büyütme!

Ameliyatsız Göğüs Büyütme Bacak Dolgunlaştırma Popo Kaldırma Yöntemleri, Yolları

Ameliyat olmadan göğüs büyütme, bacak dolgunlaştırma, popo kaldırma gibi işlemlerin yapılabiliyor olması daha çok bayanları mest etmektedir. Bu gibi estetik işlemlerde ameliyat korkusu kişilere geri adım attırtarak estetiklikten uzak yaşama itmiştir…

Aquafilling ile aşılabilecek sorunlar;
 • Asimetriler
 • Göğse ait gelişim bozuklukları
 • Küçük göğüs yapısı
 • Çarpık olan bacakların doldurulması
 • Geçirilmiş ameliyatlara bağlı ortaya çıkmış çöküntülerin onarılmasında

Aquafilling nasıl bir işlem zincirini içermektedir?

% 95 ila % 98inin serum fizyolojik olduğu bir sıvıdır. % 2,5 gibi bir oranda polimer yüksek basınç ile jele dönüştürülmüş ve iletkenlik kazanmıştır. Lokal anestezi ile uygulanmakta ve cerrahi işlemleri kapsamayacak şekilde vücudun istenen bölgesine enjekte edilmektedir.

Aquafilling etkisi ne kadar sürer?

Ortalama olarak beden yapısına göre 5 ila 8 seneye kadar vücuda etkin fayda sağlayabilecektir. Şu ana kadar vücuda her hangi bir yan etkisi saptanmamıştır. Özellikle göğüs küçüklüğü yaşayan bayanların yeni gözdesi olan bu teknikte; popo büyütmek ve bacakları da dolgunlaştırmak mümkün olabilecektir.

Aquafillingin sağlayacağı avantajlar nelerdir?
 • Enjeksiyon yapılan bölgede herhangi bir yıkımın olmayışı ve alerjik sonuçların açığa çıkmıyor olması
 • Uzun süre vücuda katacağı etki
 • Yumuşak dokulara uyum sağlayabilecek yapıda olduğu için vücuda hemen uyum sağlaması
 • Yinelenebilecek bir yöntem olması
 • Doğal görüntü açığa çıkarması
 • İmplantın parçalara bölünmemesi

Ameliyatsız Göğüs Büyütme: Aquafilling

Yaşam boyu estetik duruş en çok bayanların ilgi alanı olmaktadır. Dik- diri ve belirgin olan göğüs yapısına kavuşabilmek pek çok bayanın ortak arzusudur. Bu anlamda kişileri mutsuz eden bir sıkıntı göğüslerin vücuda göre daha küçük kalmış olmasıdır. Estetik cerrahi ile bu sorunlar ortadan kalkabilmekte fakat kişilerin anesteziye ve ameliyat olmaya karşı korkuları, alternatif çözümlerin üretilmesini gerektirecek kadar yoğun olmaktadır. Daha çok meme gelişiminin geri olmasında başvurulan ameliyatsız yöntem; aquafilling ile 40 dakika kadar kısa zamanda dolgun göğüslere kavuşularak mutluluk yakalanabilinmektedir.

Ameliyatsız Göğüs Büyütme uygulamalarını tercih edecek kişilerin sıkıntıları;
 • Asimetri problemleri
 • Küçük ve gelişmemiş meme yapısı
 • Fazla sarkmış memelere çözüm sağlamamakla birlikte hafif oranda sarkmalara çözümler sağlayabilmektedir.
Ameliyatsız Göğüs Büyütme Aquafilling ile;

2004 yılında gündeme gelen ve o zamandan bu zamana güvenilir sonuçlar ile yüz güldüren teknikle aynı gün kısa sürede normal hayat dönülüp, zaman kaybı yaşanmayacak olması oldukça hoştur. Ameliyat kadar kapsamlı olmayışı ve lokal anestezi ile çoğunluğunun serum fizyolojik olduğu sıvı maddenin, arzu edilen alana zerk edilmesi ile kısa sürede sonuç alınabilecek bir yöntemdir. Ameliyatsız Göğüs Büyütme son bulduktan sonra aktif hayata devam ve kimseye açıklama yapmak zorunda kalmadan sosyal yaşantının devamı kişileri motive etmektedir. Sonuçlarının sekiz yıl gibi uzun zamanlara dağılmış faydaları da sayılabilecek en olumlu yanlarındandır. ( 5- 8 yıl faydalı sonuçları olacaktır. ) Bu konumuzda ise masaj ile meme büyütme yöntemlerini yazdık dilerseniz bir inceleyin.. Göğüs Büyütmek İçin Neler Yapılabilir?

Aquafilling Nasıl Uygulanır?

Aquafilling uygulamaları ile vücutta eksik bulunan ve kusurlu olduğu düşünülen bölgeler sıvı ile doldurulmaktadır. Örneğin göğüs küçüklüğü şikayeti olan bayanların ameliyat korkusu ile bu duruma tahammül etmek zorunda kalmadıkları görülür. Çünkü aquafilling ile doldurma yapılarak göğüsler dolgun hale gelebilecektir. İşlemin kısa sürmesi ve çıkan sonucun beş yıldan sekiz yıla kadar uzayan zaman diliminde etkisini gösterebilmesi oldukça hoştur. Bu uygulama ile popo büyütmeleri, çarpık bacakların düzeltilmesi ve bu anlamda kusurlu bulunan tüm cildin onarılması mümkün olabilmektedir.

Nasıl Uygulanır?

Lokal anestezi uygulanarak acıya duyarsız hale getirilir. Silikon takılması işlemlerinden daha kısa sürmektedir. Zaman olarak 45 dakika ile bir saate kadar işlem son bulmuş olacaktır. Enjekte edilen alanın süt üretimi ve sütün dışarı çıkması ile ilişkisi olmayacağı için emzirme üzerinde olumsuz bir etkisi olmayacaktır.

Yapılacak dolgu için ileri teknoloji ve steril ortam olması gerekecektir. Bu tip işlemlerin yapılmasında kişi kendisini güvenebileceği emin ellere bırakmalıdır. İçeriğinde vücut ile kolay uyum sağlayabilecek olan sıvı % 98 gibi büyük bir oranda serum fizyolojik ihtiva etmektedir. Ancak işin uzmanı, steril ortamda kişiye her hangi bir zarar vermeden işlemleri gerçekleştirebilecektir.

En çok neden tercih ediliyor?

Aquafillingte tercih sebebi en çok göğüs yapısının dolgunlaştırılmak istenmesinden dolayı olmaktadır. Gelişme geriliği ile büyümeyen meme dokusu bu yöntemle istenen boyuta ulaşacaktır.

Göğüs Dikleştirme (Büyütme) Masajı Nasıl Yapılır?

Yorumlar

Yazıya 3 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Sevim s. 26 Eylül 2018

Benim göğüslerim çok küçük, göğüs büyütmek için göğüs büyütme mesajlarını deneyeceğim. Olmazsa artık aquafilling uygulaması deneyeceğim. Ameliyatsız göğüs büyütmek istiyorum..

Nuriye 26 Eylül 2018

Göğüslerimi büyültmek istiyorum sizce aquafilling mi silikon mu? Yoksa doğal yöntemler mi denemeliyim?

admin 30 Eylül 2018

Öncelikle doğal yöntemler deneyiniz.Eğer olumlu bir sonuç göremezseniz diğer yöntemlere başvurabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

27 Ağustos 2018, 02:42

Ecza Dolabında Bulunması Gerekenler 2019

 Ecza Dolabı Malzemeleri Nelerdir? Her evde, beklenmedik bir zamanda ortaya çıkabilecek kazalarda, yara­lanma hallerinde başvurulacak bir ecza dolabı bulunmalıdır. Şüphe yok ki böyle bir dolap, kullanıldığı yere göre başka başka büyüklükte olacaktır. Eğer bir iş yerinde ise , o iş yerinin özelliklerine göre ilaveleri bulunan bir ecza dolabı olacaktır. Otomobilde...

Devamını Görüntüle
Scroll Up