24 Temmuz 2018'de eklendi

İkili Balık Sırtı Saç Örgüsü Nasıl Yapılır? | Resimli Anlatım

Bizi takip edin:
İkili Balık Sırtı Saç Örgüsü Nasıl Yapılır? | Resimli Anlatım

Bu yazımız saçta örgü modellerinden hoşlanan bayanlarımız için. Balık sırtı saç örgüsü nasıl yapılır hakkındaki bilgilerimizi paylaşacağız. Balık sırtı saç örgüsü saça toplu ve düzenli bir görünüm verdiği için hem rahat kullanışlı hem de hoş bir hava veriyor. Örgüsünü yaptıktan sonra bu saç modelinizi günlerce kullanabilirsiniz. Bozup tekrar yapmanıza gerek olmayan bir saç örgüsü.  Güzel yapıldığı takdir de günlerce bozulmadan kalabilir. Balık sırtı saç örgüsünü yapmak için saçlarınızın düze ve katlı olmaması gerekir. Çünkü katlı olan saçlardaki kısa bölümler örgüye uymayarak örgüden dışarı çıkar.
Şimdi Balık sırtı saç örgüsü nasıl yapılır, aşamalarına bakalım.

 

• İlk aşamada saçlarımızı üst ve arkadan olmak üzere tam ortadan ikiye ayırıyoruz.
• Yüzümüzü baz alarak göz bebeklerimize denk gelen saçımızın tepe noktasından bir miktar saçı alıyoruz.
• Aldığımız saçı üç parçaya bölüyoruz ve iki kere normal saç örgüsü oluşturuyoruz.
• Elimizde tuttuğumuz tutamlara sağ ve sol tarafımızdan eşit şekilde saç ekleyerek aşağıya doğru balık sırtı saç örgümüzü oluşturuyoruz.
• Saçımızın bitimine doğru yandan alınacak tutamlar biter. Saçımızın alt kısmını yandaki saç tutamları bittiği için normal örgü şeklinde örüyoruz. Saçınızın ucuna lastik bir toka takıyoruz. Ucuna takılan toka lastik toka gibi sade olmalı süslü parıldayan bir toka takarak ilgilerin balık sırtı saç örgüsüne yönelmesini engelleriz. Bunun için sade bir toka ile ilginin saça yönelmesini sağlayın.
• Saçınızın önünün daha düzenli görülmesi için briyantin ile şekillendirebilirsiniz.
• Saçın normal örgü ile yapıldığı en son kısmını tercihinize göre içe doğru kıvırarak örgünüzün içine sokabilirsiniz. Gece davetleri için bile kullanabileceğiniz şık ve pratik bir saç modeli elde edeceksiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

27 Ekim 2018, 16:38

Kadınların Seks Yapma Sebebi Nedir?

Kadınlar Neden Seks Yapıyor? Kadınlara ve erkeklere neden seks sorusunu sorduğunuz zaman birbirinden farklı yanıtlar alabilirsiniz. Ancak Amerika’da yapılmış olan bir araştırmaya göre kadınlar tam olarak 237 farklı nedenden dolayı seks yaptıklarını belirtmişler. Bu kadar farklı olan cevaplar olduğunda ise şöyle bir sonuç ortaya çıkmış. Erkekler seksi cinsellik takıntılarından dolayı...

Devamını Görüntüle
Scroll Up
Instagram Çekilişi hk.Tıklayınız.
+