; charset=UTF-8" />En Güzel Kış Bahçesi Modelleri - lakurcala.com
28 Ağustos 2018'de eklendi

En Güzel Kış Bahçesi Modelleri

En Güzel Kış Bahçesi Modelleri

Yazın kavurucu sıcaklarında evlerde oturmak sizi bunaltıyor ve bunun içinde balkona çıkmayı tercih ediyorsunuz. Ama kışın geldiği zamanda eve kapanmanız kaçınılmaz oluyor ve balkona duyduğunuz özlem her geçen gün artıyor. Peki, yaz aylarında müdavimi olduğunuz balkon ya da bahçelerinizi kışında kullanmak istemez misiniz? O zaman tam yerindesiniz çünkü sizin için önereceğimiz en güzel kış bahçesi modelleri sayesinde balkonunuzu ya da bahçenizi kışında kullanılabilir bir hale dönüştürebilirsiniz.

Bazıları kış bahçesi yapabilmek için geniş alanlara ihtiyaç duyulduğunu zanneder ama küçük bir balkonunuz bile olsa minimal bir şekilde düzenlediğiniz de güzel bir kış bahçesi oluşturabilirsiniz. Üstelik bu tür alanlar size daha az maliyetli olacaktır. Hatta mevsimine göre bir mobilya tercih ettiğiniz de daha şık alanlar oluşturabilirsiniz. Ama bunun için nasıl bir kapama yöntemi tercih etmeniz gerektiğini bilmeniz gerekiyor.

Kış bahçelerini güzel yapan en önemli özellik otururken manzaranızın kapanmamış olmasıdır. Bunu da duvardaki boyalar ve de camlarla başarmanız mümkün. Kış bahçesi oluştururken bitki seçiminde sıcağı çok fazla sevmeyen bitkileri tercih etmeniz gerekiyor. bu sayede iç dekorasyona daha farklı bir hava katabilirsiniz.

 

Klasik Kış Bahçesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasik kış bahçeleri oluştururken kahverenginin tonlarını kulanmanız gerekiyor. ahşap bunun için uygun olan bir malzemedir. Özellikle de villa tarzındaki evlerde bağımsız alanlar oluşturmak istediğinizde mükemmel sonuçlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Minimal Kış Bahçesi

Yukarda da belirttiğimiz gibi kış bahçeleri yalnızca geniş alanlarda olmaz. Küçük alanları da daha büyük bir hale dönüştürmek sizin elinizdedir. Biraz yaratıcılığınızı konuşturmanız yeterli olacaktır. Ama seçtiğiniz eşyaların asla büyük olmasına izin vermemeniz gerekiyor.

Modern Kış Bahçesi

Modernlik denildiğinde ilk akla gelen siyah ve beyazın gücüdür. Modern kış bahçeleri oluştururken bu iki rengi birbirine doğru bir şekilde kombinlediğiniz de mükemmel sonucun ortaya çıkmaması için neden yok. Modern kış bahçeleri tercih edenler şömineye de önem verirler. Bunu daha önceki modellerde çok kez gördük. Evden bağımsız ya da balkonu kapatarak yapacağınız modern kış bahçeleri ile birlikte bir bütünlük oluşturulabilir.

Yukarıda size birkaç örnekle en güzel kış bahçesi modelleri hakkında bilgiler verdik. Ama doğru seçim ve kapama ile birlikte sizde kendi hayalinizin kış bahçelerini oluşturabilirsiniz.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Umay 2 Ekim 2018

Hep hayalim ya şöyle bir eve sahip olmak. Umarım bir gün gerçekleşir ve herkes istediği bir hayata sahip olur.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

15 Eylül 2018, 14:57

2018 Bellona Yemek Odası Modelleri

Mobilya denildiği zaman akla gelen ilk firmalardan bir tanesi Bellona olmuştur. Gerek üretmiş olduğu yataklarıyla gerekse birbirinden şahane yemek odası modelleriyle her zaman dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Bellona için kalitenin ve şıklığın tasarımcısı demek sanıyorum ki yerinde olacaktır. Bellona 2017 modellerinde olduğu gibi 2018 Bellona yemek odası modellerinde de yine...

Devamını Görüntüle
Scroll Up