; charset=UTF-8" />Göğüs Büyütme (Dikleştirme) Masajı - %100 Etkili - lakurcala.com
05 Ağustos 2018'de eklendi

Göğüs Büyütme (Dikleştirme) Masajı – %100 Etkili

Göğüs Büyütme (Dikleştirme) Masajı – %100 Etkili

Meme Büyütme Masajı Nasıl Yapılmalı?

Göğüs büyütme  masajı ne türlü yapılmalı? Bu konu konusunda hayli soru geliyor bu konuyla alakalı hayli tek ilgi meydana geldiğini görüyorum. Sıhhat ile ilgili okuduğum birden çok kitaptan masörlük ve göğüs konusunda verileri sizlerle kısacası paylaşmak talep ediyorum .

Göğüslerinin minik olmasından yakından ve bu konuyla alakalı göğüslerinin büyük olması yerine çözüm arayan azımsanmayacak civarı tek sürü . Uzmanlara yönelik Ülkemiz standartlarında sıralamalarda önce sıralarda bayanların göğüsleri minik meydana geldiği söyleniyor. Göğüs büyütme göğüs küçültme göğüs kanseri benzeri cerrahi ameliyatlar gerektiren iyileştirme metotları bu sıhhat pazarında büyük tek hareketliliğin olması gerçekten göğüs konusunda tek sıhhat sorununun meydana geldiğini gösteriyor. Kiminde büyük kiminde küçücük eşdeğer tek standartı olmayan bu sorunun çözümü var mıdır yok mudur? Eğer aklınızda ameliyat ile göğüs büyütme fikri varsa önce bu yazımızı gözden geçirin:  Göğüs Büyütme Ameliyatı Zararlı Mıdır?

Göğüs büyütmek tıp dünyasında takma ile yapılıyor bu yolun çoğu uzman uzman kişiler aracılığıyla göğüs büyütmek amaçlı tek çare olduklarını söylüyorlar ve bu istikamette çalışmaları var. Evet göğüs büyütmede takma göğüs büyütme yöntemi olabilmektedir ancak takma göğüs büyütmede nihai çare değildir göğüs büyütmede yabancı muadil yollar da vardır.
İşte göğüs büyütmede kullanılan tek muadil yollardan tek tanesi de göğüse yapılmış olan itinalı masajdır. Masajla bilhassa simetri problemi meydana iştirak eden göğüslerde gösterişli olmakla birlikte masaj göğüslerde ciddi ölçüde büyüme sağlıyor.

 İtinalı ve gösterişli Masaj

Özellikle tatbik edilen masajlar itinalı ve seanslara uygulanırsa göğüsün istenilen büyüklükte olmasını olanağı sağlar . Masaj göğsün istenilen büyüklüğe iştirak eden civarı seanslarla yapılmalıdır.

 Göğüse Masaj Ne Türlü Yapılır?

Masaj aletleri ile çoğunlukla masaj salonlarında meydana iştirak eden bu aletler ile yapılabilir yalnızca aletler değil bunun dışarısında göğüslere el ile masajlar uygulayabilirsiniz. Bu yolda şu biçimde uygulanıyor…
Avucunuzun içerisine göğüs ucunuz geliyor olacak biçimde yerleştirirsiniz ve dairesel hareketler inşa ederek en az 5 dk süresince veya kolunuz yorulana civarı yapabilirsiniz. Bu masajı yaparken rahatlatmak amacıyla göğüs büyütücü yağ veya beden kremi kullanabilirsiniz
Bu yolun maksadı dairesel hareketler göğüslerinize yukarıdan stress yapar benzeri sıkıştırmak.
Bu yöntemi öncesinde sağ göğsünüze ardından da sol göğsünüze uygulamalısınız. Eş zamanlamalı olarak her 2 elinizi kullanabilir 2 göğsünüze de masaj yapabilirsiniz.

Koltuk altı Yöntemi: Yer altınıza yaptığınız masajlar göğüslerinizin gelişmesini sağlayacaktır bu yolda kollarınızı havaya gerçek kaldırılarak yapılır. İstediğiniz benzeri yukarıya aşağıya sağ sol halinde anlaşılmaz hareketlerle bu masajları yapabilirsiniz
Dördüncü harekette dıştan içe gerçek sıkıştırma. Göğüs aranızda çatal oluşturacak biçimde dışta içe gerçek sıkıştırın ve sıkın. Hafifçe sıkmalısınız bu yolda krem ile birlikte esasen kayacaktır Nihai olarak ifade edilecek bu hareket göğüs uçlarınızı harekete geçirecektir bu hareket göğüs uçlarını hareket geçirmek amaçlı tatbik edilen tek harekettir. Bu hareket bununla birlikte süt bezlerinizin gelişmesini sağlayacaktır.
Bu hareketlerin göğüs büyütme özelliği olup göğüslerinizin hem tek dikleştirici hemde sarkmasını önleyici özelliktedirler.

Bu adrese tıklayarak göğüs büyütme yöntemlerine ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

26 Ağustos 2018, 21:05

Sivilce Kremleri İşe Yarar mı?

Sivilce Kremleri Etkili Mi? Gençlik dönemlerimizde çokça rastladığımız ve sonradan kendiliğinden geçen sivilceler bazı zamanlar tekrardan kendini göstermektedir. Ergenlik döneminde sivilcelere normal olarak bakılsa da ergenlik döneminden sonra çıkan sivilceler insanları oldukça rahatsız etmektedir. Sivilceler hem yüzde hem de vücudun çeşitli bölgelerinde çıkmaktadır. Bu sivilcelere tedavi olarak sivilce kremleri kullanabilirsiniz. Bu kremler...

Devamını Görüntüle
Scroll Up