16 Ağustos 2018'de eklendi

Koltuk Altı Botoksu Terleme Tedavisi Nedir, Nasıl Yapılır?

Koltuk Altı Botoksu Terleme Tedavisi Nedir, Nasıl Yapılır?

Koltuk Altı Botoksu Nedir?

Botoks tedavisinin bir diğer çeşidi ise koltuk altı botoks tedavisidir. Koltuk altı botoks nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, yine çok ince uçlu iğneler ile botoks ilacı koltuk altına nüfus ettiriliyor. Çok aşırı el ya da koltuk altı terlemesi insanların oldukça rahatsız etmektedir. Normalden daha fazla terliyorsanız bu durumun önüne geçebilirsiniz. Bu sorunu yaşayan insanlar özellikle yaz aylarında daha çok rahatsız olmaktadır. Çünkü sıcak hava insanları terletir ve aşırı terlemesi olan insanlar bu durumdan normal insanlara göre daha çok etkilenir. Aynı durum eller içinde geçerlidir. Koltuk altı terlemesine göre bazı durumlarda daha çok rahatsız edici olabilmektedir. Bu gibi durumlarda koltuk altı botoks tedavisine başvurarak terlemenin önüne geçebilirsiniz.

Koltuk altı botoks oldukça başarılı bir yöntemdir. Yapılan tedavilerin çoğunda başarılı bir şekilde terlemenin önüne geçilmektedir. Koltuk altı haricinde el terlemeleri için yapılan tedavide ise bazı durumlarda elde acı hissi görülebilmektedir. Koltuk altı botoks nasıl yapılır sorunuza, koltuk altında terlemenize neden olan bezlerin botoks ilacı ile bloke edilmesi cevabını verebiliriz. Bu tedavi uygulandıktan sonra terleme çok büyük bir oranda azalıyor. Tedavinin etki süresi de oldukça iyi. Koltuk altı botoks tedavisi yapıldıktan sonra ortalama olarak 9 ay etkisini göstermektedir. Koltuk altı botoks tedavisi herhangi bir cerrahi işleme gerek duymamaktadır. Bu tedavi 10 dakika gibi bir süre içerisinde tamamlanmaktadır.

Tedavi uygulanırken hafif ağrılar hissede bilirsiniz. Bu normal bir durumdur. Uzman bir doktora başvurarak tedavi gerçekleştirildiğinde herhangi bir risk söz konusu değildir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi en az risk taşıyan tedavi yöntemlerinden biridir. Nadir olarak uygulamanın yapıldığı yerde kızarıklıklar, morarmalar görülebilir. Bunların yanında ter bezleriniz engellediği için ter bezlerinde herhangi bir zararı varmı diye sorabilirsiniz. Ter bezlerine herhangi bir zararı yoktur. Koltuk altına uygulanan botoks tedavisi aşırı terleme yapan ter bezlerini yavaşlatmaktır. Tedavinin etkisi geçtikten sonra ter bezleri normal çalışmasına devam edecektir. Koltuk altı botoks nasıl yapılır ve koltuk altı botoks yan etkileri varmı sorularının cevabını yazımızda sizlere aktarmaya çalıştık. Eğer sizlerde koltuk altı terlemeleri için botoks yaptıracaksanız öncelikle uzman bir doktorla görüşmelisiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

13 Ekim 2018, 19:15

Evde Geçici Dövme Nasıl Silinir?

Geçici Dövme Nasıl Geçer, Çıkar? Göze estetik olarak hoş gelen bir uygulama olan geçici dövmeler aynı zamanda risk teşkil etmeyen uygulamalardır. Üstelik bir süre sonrasında kendi kendine geçiyor olması da bizi psikolojik olarak rahatlatıyor. Ancak bu geçici dövmelerin hoşa gitmeyen bir noktaları var ki o da bir süre sonra renklerinin...

Devamını Görüntüle