20 Ağustos 2018'de eklendi

Lazerle Bölgesel Zayıflama Yöntemleri

Lazerle Bölgesel Zayıflama Yöntemleri

Fazla Kilolardan Kurtulmak İçin Lazerle Zayıflama

Fazla kilolarından kurtulmak isteyenler için bölgesel zayıflama en zor iştir. Bazı insanların vücutlarında çeşitli bölgelerde kilo fazlası daha belirgin olmaktadır. En çok karşımıza çıkan göbek, baldır, kol gibi bölgelerdeki fazla kilolardır. Diyet ile bölgesel olarak zayıflama neredeyse imkansızdır. Vücut kilo kaybına ilk önce fazla yağların olduğu yerden başlasa da bölgesel olarak istediğimiz yeri inceltmek çok zordur. Bu durumlar lazerle zayıflama yöntemi devreye girmektedir. Bu yöntem ile zayıflama işlemi bölgesel olarak yapılabilmektedir. Yapılan tedavide vücudunuzda bulunan fazla kilolu olan bölgeye lazer uygulaması yapılarak o bölgenin istenilen şekle girmesi sağlanmaktadır. Bu yöntem sayesinde bölgesel zayıflama artık hayal olmaktan çıkmaktadır.

Lazerle zayıflama tedavisi yapılır ilk önce tedavinin görüleceği bölgeler belirlenir. Zayıflama işleminin yapılacağı bölgeler doktor tarafından işaretlenir. Lazer tedavisinde hastanın etkilenmemesi için uygulanacak bölgeler uyuşturulur. Bu sayede hasta rahat bir şekilde tedavisini geçirir. Uyuşturma işlemi yapılır ve 10 dakika gibi bir süre beklenir. Bundan sonra tedavi edilecek bölge temizlenir ve 1 – 2 mm’lik bir kesi bölgesi açılır. Lazer atımı yapacak cihaz 1 mm’lik bir uca sahiptir. Bu kesiden girilerek lazer atımları gerçekleştirilir. Lazer atımları sonucunda bölgede bulunan yağlar parçalanır. Lazer tedavisi ile bölgesel zayıflama işlemi bu şekilde yapılmaktadır. Tedavinin en büyük avantajlarından biri tedavi bittikten sonra hasta hemen günlük hayatına geri dönebilmektedir. Herhangi bir rapor yada evde istirahat yapmasına gerek kalmamaktadır.

Bölgesel zayıflama yöntemi olan lazerle zayıflama tedavisi olduktan sonra beslenmenize çok dikkat etmelisiniz. Bu tedavi ile istemediğiniz fazla yağlarınızdan kurtulmuş olsanız da dengesiz beslenme sonucu tekrardan bu yağlara sahip olabilirsiniz. Tedavinin uzun soluklu yanıt vermesi için tedavi sonrasında sizlere büyük görev düşüyor. Tekrarlanabilir bir tedavi yöntemi olsa da sürekli bu ışınlara maruz kalmamak en iyisi olacaktır. Lazerle zayıflama yöntemi ile bölgesel zayıflama yaparken ideal kilonuzu da iyi hesaplamalısınız. Gereğinden fazla kilo kaybederek vücudunuza zarar verebilirsiniz. Bu yüzden tedavi olmadan önce doktorunuzla görüşerek her türlü detayı almalı ve sağlıklı bir şekilde bölgesel zayıflama tedavisi olmalısınız.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

31 Ağustos 2018, 05:33

Selülit Giderici Yöntemler Nelerdir? Kesin Yöntemler!

Selülit Nasıl Geçer? Güzelliğine, bakımına, vücuduna önem veren kadınlara müjde artık selülit korkulu rüyanız olmaktan çıkıyor. Bilmediğiniz kolay selülit giderici yöntemler ile selülitlerinizle vedalaşabilirsiniz. Kim kusursuz bir vücuda sahip olmak istemez ki? Tatile gittiğinizde bikininizi giyerek kusursuz vücudunuzla tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Mini eteklerinizi selülit sıkıntısı yaşamadan rahatlıkla giyebilirsiniz. Günlük...

Devamını Görüntüle