; charset=UTF-8" />Lazerle Dövme Sildirme Kaç Para? - lakurcala.com
19 Ağustos 2018'de eklendi

Lazerle Dövme Sildirme Kaç Para?

Lazerle Dövme Sildirme Kaç Para?

Lazer ile Dövme Sildirme Fiyatları Ne Kadar?

Büyük bir hevesle vücudunuza yaptırdığınız dövmeden belli bir süre sonra sıkılabilirsiniz. Genel olarak insanların zevkleri zamanla değiştiğinden dolayı dövmelerden sıkıldıkları görülmektedir. Bu durumda lazerle dövme sildirme fiyatları doğrultusunda dövmelerden kurtulabilirsiniz. Lazerle dövme sildirme işlemi ile dövmenizden büyük bir oranla kurtulabilirsiniz. Bu işlemi yapmadan önce sildirme konusunda kararlılığınızı kesinleştirmelisiniz. Çünkü deri üzerinde ne kadar çok işlem yapılırsa deri o kadar çok yıpranır ve görünümü değişir. Daha sağlıklı bir deri için hem dövme yaptırırken hem de dövme sildirirken çok iyi düşünmeli ve karar vermelisiniz.

Lazerle dövme sildirme işlemi dövmenin boyutuna ve bulunduğu yere göre birden çok seansta tamamlanmaktadır. Dövmeniz ne kadar küçükse o kadar hızlı bir şekilde dövmenizi sildirebilirsiniz. Ortalama olarak tek renk ve orta boy olan bir dövmenin lazerle silme işlemi 1 ile 4 seans arasında yapılmaktadır. Başarı oları ise %80 ile %90 arasında olmaktadır. Her seans aralığı 3 ile 4 hafta olmaktadır. Buradan da anlaşıldığı gibi dövme sildirme işlemi oldukça sabır isteyen bir uygulamadır. Lazerle dövme sildirme işleminin de lazer uygulama süresi de dövmeye göre değişmektedir. Ortalama olarak bir kibrit kutusu büyüklüğünde olan dövme her seansta 20 dakikalık lazer uygulanmaktadır. Derinin hassaslığına göre maksimum lazer uygulaması 30 dakika olmaktadır. Bu sürenin aşılmaması cildiniz için çok önemlidir. Lazerle dövme sildirme fiyatları ise tedavi yapanın ücreti ve dövmenin boyutuna göre değişmektedir.

Lazerle dövme sildirme fiyatları dövmeniz ne kadar büyükse o kadar çok fiyatı olacaktır. Ortalama olarak orta boy bir dövmenin lazerle silme işleminde seans başı 500TL ile 600TL gibi tutarlara yapılmaktadır. Seans sayısı ne kadar artarsa ücrette o kadar yükselecektir. Orta boy bir dövmenin silme işlemi 1 ile 4 seans sürer demiştik. Buradan ortalama maksimum 2400 TL gibi bir ücret ile orta boy tek renk bir dövmeyi sildirebilirsiniz. Lazerle dövme sildirme işleminden sonra günlük hayatınıza hemen dönebilirsiniz. İşlem sonrasında deride görülen etkilerde azdır. Genelde kızarıklıklar, kabarmalar, kavlamalar görülmektedir. Bu etkiler ise zamanla deri kendini yenileyerek ortadan kalkmaktadır.


Kalıcı Dövme Yaptırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

01 Eylül 2018, 03:29

Selülit Giderici Yağlar | %100 Etkili

Özellikle yaz aylarının gelmesi ile selülit şikâyetleri artmaktadır. Tüm bayanlar selülitle adeta savaş içerisindeler. Nasıl kurtulurum, nasıl azaltırım diye çareler aramakta. Selülit giderici yağlar ile bu derdinize çare olabilirsiniz. Bir çok bitkisel selülit giderici yağlar vardır. Ardıç yağı, buğday yağı, limon yağı, jojoba yağı, portakal yağı, üzüm çekirdeği yağı, susam...

Devamını Görüntüle
Scroll Up