01 Eylül 2018'de eklendi

Selülit Giderici Yağlar | %100 Etkili

Bizi takip edin:
Selülit Giderici Yağlar | %100 Etkili

Özellikle yaz aylarının gelmesi ile selülit şikâyetleri artmaktadır. Tüm bayanlar selülitle adeta savaş içerisindeler. Nasıl kurtulurum, nasıl azaltırım diye çareler aramakta. Selülit giderici yağlar ile bu derdinize çare olabilirsiniz. Bir çok bitkisel selülit giderici yağlar vardır. Ardıç yağı, buğday yağı, limon yağı, jojoba yağı, portakal yağı, üzüm çekirdeği yağı, susam yağı gibi bitkisel yağlar selülit tedavisinde masaj yaparak uygulanır. Ardıç yağı, masaj yapılarak selülitli bölgeye uygulanır. Ardından masaj yapılan bölge sarılarak terletilir. Terleme neticesinde daha etkili bir sonuç alırsınız. Ardıç yağını hartada 2 kez kullanmalıdır. Buğday yağı, aynı zaman da biberiye yağı ile karıştırılarak kullanılabilir. Masaj yaparak selülitli bölgelere uygulanmalıdır.

Bknz: Selülit Neden Olur? 

 

Limon yağı, limon yağının yakıcı özelliği bulunmaktadır. Selülitli bölgedeki yağları yakılmasını sağlar. Aynı zaman da kurutucu özelliği olduğu için tek başına kullanılmaz. Zeytinyağı ile birlikte karıştırıp masaj yaparak uygulanır. Yaklaşık 30 dakika kadar bekletilerek ılık su ile durulanır. Haftada 2-3 kez kullanıma uygundur. Jojoba yağı, jojoba yağı masaj yaparak selülitli bölgeye uygulanır. Sürekli kullanıldığı sürece selülitlerde gözle görülür şekilde azalma sağlanır. Haftada 2-3 kez kullanılabilir. Portakal yağı, portakal yağı selülit için kullanılan çok faydalı bir yağdır. Selülitlerin yakılmasını sağlayarak selülitlerin giderilmesini sağlar. Aynı zaman da buğday yağı ile karıştırılarak da uygulanabilir. Selülit giderici yağlar olarak bilinen bir diğer yağ ise üzüm çekirdeği yağıdır.

Üzüm çekirdeği yağı, üzüm çekirdeği yağının yenileyici özelliği bulunur. Bu selülitli bölgelerde de yenileyici özelliği ile fayda sağlar. Yenileyici özelliği sayesinde selülitleri tedavi etmekte kullanabilirsiniz. Üzüm çekirdeği yağını selülitli bölgeye masaj yaparak uygulamalısınız. Bu uygulamayı yaptıktan sonra bol su ile temizleyin. Bu yağı haftada en az 2 defa kullanabilirsiniz. Düzenli olarak kullandığınızda faydalarını görebilirsiniz. Sadece üzüm çekirdeği yağı değil, selülit giderici bütün yağları düzenli olarak kullanmalısınız. Düzenli olarak bu yağlardan kullandığınızda belili bir süre sonra etkisini göreceksiniz. Verilen aralıklara uymayarak arada bir yapılan uygulamalar sizler fazla yarar sağlamayacaktır. Bu yüzden selülitler ile başa çıkmak için sabır çok önemlidir.


Selülitleri Giderici Yöntemler Nelerdir?


Selülit Tedavisi Fiyatları Ne Kadar?

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

05 Ağustos 2018, 05:23

Burun Estetiği Ameliyatı Sonrası Bakım (Rinoplasti) | Yapılması Gerekenler

Estetik Burun Ameliyatı Sonrası Süreç 1. Operasyon salonundan,burnunuzun içinde bulunan tamponlar sebebi ile burnunuzdan soluk alamıyor olabilirsiniz. Bu aşama süresince ağzınızdan soluk almalısınız. Tamponların burnunuzda kalma müddetini doktorunuz belirleyecektir. 2.  Yeteri kadar sıvı/akışkan almanız mühimdir. Yudum yudum içeceğiniz meyve suyu, su ve hafif içecekler oral soluk almanın ne sebeple olduğu...

Devamını Görüntüle
Scroll Up
Instagram Çekilişi hk.Tıklayınız.
+