25 Ağustos 2018'de eklendi

Silikon Dudak Tedavisi Nedir?

Silikon Dudak Tedavisi Nedir?

Silikon Dudak Tedavisi

Dış görünüşte en önemli unsur yüzdür. Yüzümüzün de güzelliğinin öne çıkması için en önemlilerinden biri dudaklarımızdır. Çoğu insan tercih olarak dolgun dudakları sevmektedir. Bu yüzden ince dudağa sahip kişiler silikon dudak tedavisi ile dudaklarını daha dolgun bir hale getirmektedir. Sadece dudağımızın ince olmasında değil dudaklarımızda kırışmalar ve büzüşmeler varsa yine silikon dudak tedavisi ile bu sorunları ortadan kaldırabiliriz. Burada dudak silikonu ile göğüs silikonu karıştırılmamalıdır. İkisi çok farklı maddelerden yapılmaktadır. Dudak silikonu zararsız bir kimyasaldan üretilmektedir. Hatta bu kimyasal dudak içerisinde bulunan damarların onarılmasına da yardımcı olmaktadır. Eğer sizlerde dudağınız için silikon tedavisine başvuracaksanız uzman bir doktordan yardım alabilirsiniz.

Silikon dudak işlemi yapılırken uzman doktorlar öncelikle dudağınızda bulunan problemleri doru bir şekilde tespit ederler. Tespit çok önemlidir. Çünkü yapılan tespite göre kullanılacak olan silikon miktarı belirlenmelidir. Silikon miktarının belirlenmesi çok önemlidir. Fazla veya az kullanımlarda istenilen sonuç alınamayabilir. Tedavi olunurken doktor dolgunlaştırılacak bölgeye silikon maddesini enjekte edecektir. Bu işlem sonrasında bazı etkiler görebilirsiniz. Bu etkilerden en çok karşılaşılan dudakta uyuşma ve gerilme etkisidir. Bu tür etkilerle karşılaştığınızda panik yapmanıza gerek yok. Çünkü kısa bir süre sonra bu etkiler ortadan kalkacaktır ve görülmesi normaldir. Tedavi etkisini kısa bir süre içerisinde göstermektedir. Yapılan işlemlerde silikon oranı ve uygulanan bölgede herhangi bir hata yapılmadığında sizlere herhangi bir zararı olmuyor.

Estetik ameliyatı fiyatları da insanların ameliyatı tercih etmelerinde önemli bir faktördür. Her ameliyatta olduğu gibi silikon dudak ameliyatında da fiyatlar bazı unsurlara göre değişiklik göstermektedir. En önemli fiyat etkeni doktordur. Çünkü silikon maddesinin ortalama fiyatı belirlidir. Ancak doktorların ameliyat ücretleri her zaman değişebilmektedir. Doktorun fiyatı ise tecrübesi ve ününe göre artmaktadır. Bu yüzden dudak silikonu ameliyatında ne kadar ünlü bir doktorla çalışmak isterseniz ameliyatın fiyatı o kadar artacaktır. Tabi burada fiyatının uygun olması için çok düşük fiyatlara tecrübesiz kişilere de bu uygulamayı yaptırmamanızda fayda vardır. Ameliyatı olacağınız doktorun tecrübeli olması ve daha önceden yaptığı işlemlerdeki başarısının bilinmesi güvenmeniz için oldukça yeterlidir.

Dolgun Dudaklar İçin Ne Yapmalı?

Dudak Dolgusu Fiyatları Ne Kadar?

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

19 Ekim 2018, 19:48

Umutsuzluk Nasıl Giderilir? Umutsuzluğu Yenmek!

Umutsuzlukla başa çıkmanın yolunu öğrenmeden önce onu tanımlamanız gerekiyor. Yani bir insanın ümidini kaybetmesi kendisini içsel olarak bir boşlukta görmesi ve hayatında artık yaşanacak bir şeylerin kalmadığını düşünmesine umutsuzluk denilebilir. Yani kendinizi bir çölün ortasında ve yapacak hiçbir şeyiniz yokmuş gibi düşünebilirsiniz. Buna devam etmeye gücünüzün olmadığını ve her şeyi...

Devamını Görüntüle