01 Eylül 2018'de eklendi

Filmler ve Diziler

Filmler ve Diziler

Sevgili dostlar uzun uğraşlar sonucunda çıktığım bu uzun yolculukta türlü türlü yerlerden geçerek geldik ve bu yolculukta da en zor adımı şuan atıyorum diye düşünüyorum. Çünkü sineme ve diziler üzerinde bir yazı kaleme almanın riskli ve bir o kadar da ilgi çekici olabileceğinin farkındayım. Genel olarak bu alanda size yapacağım sohbet niteliğindeki paylaşımların temelinde filmler olacak. Çünkü şunu çok iyi biliyorum ki hepimizin hobileri arasında film izlemek bulunuyor. İnsanlar boş zamanlarını geçirmenin en iyi yolunun film ve dizi izlemek olduğunu bilirler. Bunun içinde internet üzerinden aratmalara baktığımız da en çok arananların başında film siteleri olduğunu görebiliriz.

Biliyorum bu benim ilk sıralarda arattığım bir seçenek bunun içinde bu site üzerinde size güncel sinema haberleri, filmler ve diziler hakkında detaylı bilgilere yer vermek istiyorum. Zamanla ve beni takip etmeye devam ettikçe sizde göreceksiniz ki filmler ve diziler bu site sayesinde biraz daha can bulacak. Sanatın kimin için yapıldığının bir önemi yok çünkü sanat sanat için yapıldığında geçerliliğini koruyacaktır. Bunun içinde herkes aynı filmi ya da diziyi seyretmek zorunda değildir.  Beğeni nasıl göreceli bir kavramsa filmler ve diziler aynı şekilde görecelidir. Benim beğendiğimi siz beğenmeyebilirsiniz sizin beğendiğiniz de benim hoşuma gitmeyebilir. Ama buradaki asıl mesele beğenmek ya da beğenmemek değil bilmektir. Çünkü insan araştırdıkça ve öğrendikçe başarı elde edecektir. Bunun içinde yalnızca sevdiğiniz şeyi takip etmemelisiniz. Kim bilir belki de ben bunu sevmem dediğiniz şey sizde hayranlık yaratabilir.

İnternette Filmler ve Diziler

Şimdi benim neden ve nasıl filmlere ilgi duyduğumu merak edenler olabilir. O zaman bunu kısaca bir anlatayım istiyorum. Lise eğitiminin ilk yılında denk geldiğim zamanlar televizyon izlerdim ama genelde kendime dair bir şeyler de bulamazdım. Teknolojinin gelişmesi ve internetinde yaygın olmasıyla birlikte film ve dizi siteleri dikkatimi çekmeye başladı. Bir kez izlediğim filmden etkilenerek bundan sonra yeni filmleri takip etmeye başladım ve eklenen her filmi de artık izler oldum.  Şimdi ise bu kategori altında filmler ve diziler ile ilgili paylaşımlar yapıyorum.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

26 Aralık 2018, 23:52

"SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE" çizgi filmini izlemeye neden ihtiyacınız var?

  Bu, tanıdık karakterlerle ilgili tamamen yeni bir hikaye 2002 yılında, Sam Raimi “Spiderman” filmini çekti ve seksenli yılların kahramanı büyük ekranlara getirdiğinden beri ilk kez. Geçtiğimiz 16 yıl boyunca, radyoaktif bir örümcek tarafından ısırılan Peter Parker’ın hikayesi, başından beri birçok kez anlatılmıştı. Raimi’nin üçlemesinden sonra, Andrew Garfield’da talihsiz filmler...

Devamını Görüntüle