01 Eylül 2018'de eklendi

Filmler ve Diziler

Bizi takip edin:
Filmler ve Diziler

Sevgili dostlar uzun uğraşlar sonucunda çıktığım bu uzun yolculukta türlü türlü yerlerden geçerek geldik ve bu yolculukta da en zor adımı şuan atıyorum diye düşünüyorum. Çünkü sineme ve diziler üzerinde bir yazı kaleme almanın riskli ve bir o kadar da ilgi çekici olabileceğinin farkındayım. Genel olarak bu alanda size yapacağım sohbet niteliğindeki paylaşımların temelinde filmler olacak. Çünkü şunu çok iyi biliyorum ki hepimizin hobileri arasında film izlemek bulunuyor. İnsanlar boş zamanlarını geçirmenin en iyi yolunun film ve dizi izlemek olduğunu bilirler. Bunun içinde internet üzerinden aratmalara baktığımız da en çok arananların başında film siteleri olduğunu görebiliriz.

Biliyorum bu benim ilk sıralarda arattığım bir seçenek bunun içinde bu site üzerinde size güncel sinema haberleri, filmler ve diziler hakkında detaylı bilgilere yer vermek istiyorum. Zamanla ve beni takip etmeye devam ettikçe sizde göreceksiniz ki filmler ve diziler bu site sayesinde biraz daha can bulacak. Sanatın kimin için yapıldığının bir önemi yok çünkü sanat sanat için yapıldığında geçerliliğini koruyacaktır. Bunun içinde herkes aynı filmi ya da diziyi seyretmek zorunda değildir.  Beğeni nasıl göreceli bir kavramsa filmler ve diziler aynı şekilde görecelidir. Benim beğendiğimi siz beğenmeyebilirsiniz sizin beğendiğiniz de benim hoşuma gitmeyebilir. Ama buradaki asıl mesele beğenmek ya da beğenmemek değil bilmektir. Çünkü insan araştırdıkça ve öğrendikçe başarı elde edecektir. Bunun içinde yalnızca sevdiğiniz şeyi takip etmemelisiniz. Kim bilir belki de ben bunu sevmem dediğiniz şey sizde hayranlık yaratabilir.

İnternette Filmler ve Diziler

Şimdi benim neden ve nasıl filmlere ilgi duyduğumu merak edenler olabilir. O zaman bunu kısaca bir anlatayım istiyorum. Lise eğitiminin ilk yılında denk geldiğim zamanlar televizyon izlerdim ama genelde kendime dair bir şeyler de bulamazdım. Teknolojinin gelişmesi ve internetinde yaygın olmasıyla birlikte film ve dizi siteleri dikkatimi çekmeye başladı. Bir kez izlediğim filmden etkilenerek bundan sonra yeni filmleri takip etmeye başladım ve eklenen her filmi de artık izler oldum.  Şimdi ise bu kategori altında filmler ve diziler ile ilgili paylaşımlar yapıyorum.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

02 Kasım 2018, 23:17

Jason Statham Kimdir? | Hangi Filmde Patladı?

Sinema sektörüne damga vuran Aktör Jason Statham, kimimizin vurdulu kırdılı filmler olarak adlandırdığı, kimimizin çete filmleri diye adlandırdığı, kimimizin hırsız filmleri diye adlandırdığı filmlerinin baş karakteri ve aynı zamanda gönlümüze taht kuran adamdır. Sinema denilince ve özellikle aksiyon filmleri denildiği zaman akıllara gelen isimlerin başında Jason Statham gelmektedir. Bu yazımızda...

Devamını Görüntüle
Scroll Up
Instagram Çekilişi hk.Tıklayınız.
+